Srpen 2018

Otázka a Inspirace

25. srpna 2018 v 22:13 | Knihomol
Netvrdím, že bych ztrácel tvůrčí schopnosti, ale chci i Vás zapojit do mého týmu a to způsobem takovým, který je velice jednoduchý. Do komentářů mi pište Vaše návrhy na videa, lokality a témata na příběhy do konce příštího roku plánuji vydat svou novou knihu. - K tomu přiložím i Vlastní e-shop, kde budu nabízet naše DVD filmy s Bonusy a propagační materiály jako Plákaty a pro menší i velké, spoustu druhů stolních her jako jsou: Puzzle a Pexeso s vyobrazením z našich cest.

Psaní příběhů # 2 #

17. srpna 2018 v 21:40 | NYMFY |  Společenství NYMFY
Bylo nebylo, jednou tak kočička Micka si usmyslela, že si udělá s pomocí svých kamarádů plot z větviček. Je to tak, že po tom, co pomohli bobru Bobrovskimu postavit hráz tak udělali i krmě pro zvířátka za klacíky, půl z klacíků šlo na hráz a zbytek pro Micku.

Takže - toto pokračování právě vytvářím, bude k přečtení v lednu příštího roku ( 2019 )

Byli jsme se podívat do centra Plzně

6. srpna 2018 v 16:49 Z Kraje
Ahoj, tady máme odkaz: ->> -> ->> na naší Facebookovou stránku, kde naleznete ty nejaktuálnější informace a fotky, a nejrychleji se s námi spojíte. Můžete s námi spolupracovat, pomocí komentářů, zde na blogu nebo na facebooku pomocí komentářů a zpráv, co nejrychleji Vám zodpovíme Vaše otázky a pomocné rady.