Květen 2014

Nový web - Youtube kanál

23. května 2014 v 19:55
DO BUDOUCNA BUDE PŘIPRAVEN NOVÝ, SAMOSTATNÝ WEB, VE KTERÉM SE BUDOU REPREZENTOVAT VIDEA, FOTOGRAFIE A ČLÁNKY S POLU I NOVINKY A ZMĚNY, SPECIALIZOVANÉ PRO FANOUŠKY PRO YOUTUBE KANÁL.

Květen v přírodě

23. května 2014 v 19:53
Květnové hezké dny, nám přinesly jedno pěkné video. Natočeno bylo v Mílovských lesích. Celkově nabuzuje a připomíná, jarní a podzimní náladu. To znamená, že není tak škaredé, jako některé tyto pod mračnem zatažené dny.


Jdeme do lesa

16. května 2014 v 15:10 Z Kraje
Dneska jsem navštívil les.
Díky tomu vám mohu ukázat několik povedených fotografií, které vám přiblíží krásy města Přimda. Takže zbí jen říct, že fotografie které tu budou nejsou originály, jsou to komprimáty.


Když si kocour hraje

11. května 2014 v 13:14 Naši zvířata a les
Byl krásný den, vítr foukal. Malý kocour se plýžil. Najednou spatří motýla a běhá zanim. Motýl mu odletí kdo ví kam. Když zjistil, že ho už nechytí tak si lehl do trávy. Ohlédl se kolem a dál si hrál s pampeliškama. Usmívající se To je konec. Usmívající se


KVěten

7. května 2014 v 14:28

K novému měsíci květen přikládám novou fotku kořene stromu. Slunce v ten den pěkně svítilo.


YOUTUBE KVALITA

3. května 2014 v 18:37
Pokud jste pocítili menší kvalitu či drobné rozčtverčkování obrazu, tak to není má vina ale je to vina youtube. Nové prvky co vkládám do mích videí nekazí kvalitu videí jen možná překáží. Díky tomu, jsem se rozhodl už do videích dávat tyto prvky. Můžete jen dále vidět buď úvodní video (na jaké temá toto video je) a nebo čistě to video s přechody.