Duben 2014

Staro - Nové video

27. dubna 2014 v 10:17 Z Kraje
Rozhodl jsem se vytvořit nové video, které bude směsicí staré techniky (Digitální fotoaparát) a nové techniky full HD (Poloprofesionální videokamery) záběry provází menší šum a mezi novým a starým záběrem je chvilkové zatemění.


Dále byla aplikována metoda informační grafiky, kdy se ve videu ukazují některé prvky o čem je určité video. Všechna videa s touto grafikou už byla zveřejněna.

! Tyto prvky u nových videí nebudou !


Ptačí hnízda

23. dubna 2014 v 14:30
Koncem dubna začínají už obydlovat svá hnizda u bytů a domů sýkorky, kosy a vlaštovky. Většina z nich jsou chráněny. Moc rádi obydlují svvá stará hnízda. Lidi moc na ně nedbají, a schazují jim hnízda. Ochráncům se to nelíbí a vskutku ani jiným lidem. Nejlepší je si těch hnízd ani nevšímat a ptáčky nechat tam kde jsou.

Filmové formáty natáčení

6. dubna 2014 v 9:52
Určitě, každý si klade otázku: Jak to ti američané točí?. Točí tak nádherné filmy s úžasnými efekty. No zodpovědět to můžeme hravě. Klasické filmy jako: Ironman 3, Thor, Avengers i možná některé seriály od FOX a ABC, Marvel seriálu jsou točeny speciálnímy filmovými kameramy Red one. Ty natáčí filmy v rozlišení 2K, což je polovina z rozlišení nové filmy Hobit..
Ten byl točen, nejnovější technikou Red epic. (Natáčeno 5K rozlišení a 48 snímků za vteřinu)

Samozřejmné. - Takže zase žádné natčení z toho, kdyby jste si mysleli, že když natáčíte s obyčejnou handycam kamerou jako já nejste už ještě filmař celovečerních filmů. Ale jste filmaři domácích filmů, které jsou obyčejně ve FULL HD rozlišení.


Kde sehnat nejnovější filmy?

6. dubna 2014 v 9:43 | DVD
Zodpovězme si otázku. Kde sehnat filmy na DVD? - odpověď je jednoduchá. --- V Tesco. Tento obchod je jediný, kde si člověk sežene nejnovější film na DVD a dostane body k odměnám, hravě. Buď zajděte do kina a nebo si kupte dvd hd a při nejlepším blu - ray.

Nebudete litovat. Na této kvalitě dvd jsou odpovědné dvě věci. DVD je full hd disk, které musí být pečlivě vypalováno na profesionálních zařízení v laboratořích - ktomu určené - tekže si nemyslete, že když si koupíte v tescu prázdné dvd a vypálíte si nějaký film, že jste boží odborníci.
Děkuji za vaši přízeň a tady je obrázek k článku:


Kočky

5. dubna 2014 v 13:01 Naši zvířata a les
Opatrujte naše malá koťátka a ony vás obohatí svou teplou srstí.

Kachny

5. dubna 2014 v 5:05 Z Kraje
Kachny jsou užasná stvoření. Město, které je jim domovem je sokolov. Tam se to v parčíku a náměstí hemží. Jedna radost a staré rohlíky s chlebem jim chutnají, pokud vám zbyl tak neváhejte a dejte jim je.

Hobit: Šmakova dračí poušť

4. dubna 2014 v 13:17
Tento film je nádherný až snad nejlepší vůbec. Nemá konkurenci a zároveň fandím tomu, aby na csfd byl mezi prvními. Akce elfů i vtipně dramatická část na konci byla úžasná. Jenže se všichni lidi kteří mají tento film musí napínavě čekat.Slunce

4. dubna 2014 v 7:00
Opalujme se mírou, raději vyčkejte na maliny, které pomáhají nejlépe na opalování a doplňují o potřebné látky k tomu určené. 75% zkušenosti

NEJSILNĚJŠÍ OHEŇ

3. dubna 2014 v 22:05 Dřeviny
Pokud chcete dělat táborák a nebo jen zapálit bordel na zahradě. Můžete vzít dřevo ze suchého smrku. Na sebe stačí dát pět větví dát mezi ně noviny a zapálit. Věřte, že vám oheň bude mířit až dva metry do vzduchu, ale jen pokud máte menší krb a nebo nejste ve schovaném lese někde daleko, kde nevkročí ani kousek větru. Jinak toto funguje všude. 100%

Šneci

3. dubna 2014 v 18:22 Z Kraje
Je tu duben a šneci nám lezou z ulit. Je nádherný vševěd podle kterého se bezpochybně můžete řídit. Proč? - Protože, šneci vylézají pokaždé na jaře. A když nejsou jak se říká zavíčkovaní, tak můžeme věřit, že se k nám zima nevrátí. Ale opatrně, žerou nám úrodu. Proto je většina lidí dává do octa. 93% zkušenosti

Rubrika - Dřeviny

3. dubna 2014 v 18:08
Dnes vypouštím novou rubriku dřeviny v té najdete zajímavé články o dřevinách, rostlinách a kvalitách topiva. Můžete se podívat i na zajímavá videa na mém největším přírodním youtube kanálu tady. (TENTO KANÁL - MÁ TAKÉ POKROČILOU HD GRAFIKU, KTERÁ VIDEŮM DODÁVÁ KRÁSNĚJŠÍ NÁDECH)