Únor 2014

ÚNOR- NEJRIZIKOVĚJŠÍ MĚSÍC

26. února 2014 v 14:46 | RADY A LÉČENÍ |  Domácí léčení a Rady
Je to pravda, v únoru bývá velmi velká část lidí nemocná. Je tomu tak, protože, při návratu slunce na svou polohu mnění i magnetické země, což způsobuje výskyt zánětu průdušek, chřipková onemocnění nebo angínu. Letos jarní počasí přišlo hodně náhle, doprovázené místy s mlhama. - Náchylnost na tělo těmito podmínkami může být v podstatě větší než je v normálu. Prevence před onemocněním může být jednoduchá: OVOCE, ZELENINA poté si můžete vzít OVOCNÝ, ČERNÝ ČAJ. - NEVYUŽÍVEJTE RADĚJI CHLOROVANOU VODU Z VODOVODU, SPÍŠE PIJTE VODU ZE STUDNY (Přírodní voda) A NEBO NEJLÉPE PITNOU VODU.Tento prevenční postup nemusí být u některých lidí učinný.

Berte prosím zřetel.


Máte dotaz?

20. února 2014 v 18:29 Domácí léčení a Rady
Pokud máte nápad či připomínku ohledně této rubriky můžete mi sem napsat, JINAK TU BRZO BUDE DALŠÍ ČLÁNEK Z TOHOTO SERIÁLU.

ÚNOR 2014

19. února 2014 v 18:55
DNES VÁM UKÁŽU DALŠÍ FOTOGRAFIE Z TOHOTO MĚSÍCE:

V Borském zámeckém parku, si můžete vychutnat pohled na nádherné kačenky:


Kačenky si užívaly i sami!


NĚKTERÉ SE I SCHOVÁVALY.


MINULE JSTE VIDĚLI:


Jaro je zpět!

19. února 2014 v 18:52 | Přírodospitec |  Z Kraje
U nás na řimdě je čim dál lépe. Určitě si sami řekněte co je lepší, zda zmrzlí sníh a vánice - ližování. A nebo slunečný a teplý den doprovázený procházkami.

Video z youtube kanálu

9. února 2014 v 17:39
Dnes vám ukáži mnou vybrané video z youtube kanálu. Snad to ujde. Jistě-že by ste mohly napsat koment buď sem a nwbo k videu, ale je to jedno. Každý si to může udělat jak chce. Já se snažím mít ve videech co nejhezčí grafiku s nejmodrnější technikou střihání. Jako je Camtasia studio a nebo Sony vegas 12. ♣ Na 100% vím, že muj kanál marný není a už nejednomu člověku pomohl, chci mít po Michalu Vurmovi další užitečný a skvělý kanál a i blog. I když začátky byly krušné.


Další várka Fotografií 2014

8. února 2014 v 16:02 | Fotolaboratoř |  Naši zvířata a les
Blog přimdský kraj se evolučně mění. A tak prvním krokem bodou i další fotografie, zároveň i projekt ČESKÝ LES - MÍSTO KDE ŽIJI. Těmito několika nádhernými snímky si přibliže pohled do našeho malebného města.

Fotografie:


Hluchavka, v lesíku na místní zahradní osadě


Samozřejmně na blogu nabízím vysoko-rozlišující se fotografie, kde nádherně uvidíte detaily