Leden 2014

NOVÉ ZAČÁTKY

26. ledna 2014 v 17:39 | Administrátor blogu |  Diskuze a Novinky
Určitě víte že pocházím z menšího města Přimda, které leží pod kopcem a kde je i více známí hrad Přimda
No přistoupíme k věci. Tady bloguju už skoro dva roky, a teď už tu moc často nejsem. Přimda je místo domácích podnikatelů kde je každý vlastním pánem tudíš, má každý svůj podíl a lidi tu jsou osvobozeni od jiný drahých věcí a to znamená, že nemáme tu potřebu jezdit daleko do velkých měst. i přesto, že je přimda malá je tu zpousty jiných zajímavích věcí.
Neváhejte sem přijet protože, každých čtrnát dnů zde jsou městské trhy a není jich málo, i tak můžete nalést kousek za městem hotel starý mlýn který je ohromě špičkový na toto malé město. A dále i kvalita místní úrody není malá a tady i já nejsem stranou i když chodím teprve do 9. ročníku základní školy. Na tomto blogu budu a chci publikovat ony výrobky, které si můžete zakoupit při turistické návštěvě tohoto města.


Město Přimda oplívá nádherná krajina, a místní výrobky jsou 100% přírodní. Otestujte si je a přijeďte k nám.


Nejlepší suroviny, které využíváme do toho co zde je oblíbené.


Je ZLE!

19. ledna 2014 v 8:56 Diskuze a Novinky
S blogem zle není. Ale jen s vámi, a s vaší neaktivitou blogu. Tím nečekejte odemně kouzla a nemůžu za to že se neradi na blog vracíte je to jen váš problem tak si to nechte!. A u dalších nepovedených článku, napříště.

Jaro nebo Zima

12. ledna 2014 v 11:10
Co vlastně je? Zima a nebo Jaro. Počasí vypadá tak jako by bylo jaro, ale je zima i když venku už roste jíl, květiny i kočičky. Na zahrádce máme dokonce i rozkvetlé květiny. A květiny už by stejnak měly být rozkvetlé když už brzo bude březen a v přeznu rostou břízy. Ne? - To se rozhodněte sami.Nový Rok!!

4. ledna 2014 v 12:03
Je tu nový rok a DOČKÁME SE NOVÉ VÁRKY DALŠÍCH ČLÁNKŮ dokonce i videí.

Přes 40 článků

4. ledna 2014 v 12:02 Diskuze a Novinky
Dočkaly jsme se k počtu 40. článků.
Ale na blogu se nic nemění. Naopak vám chci poradit aby jste spíše navštěvovaly můj youtube kanál, jehož odkaz naleznete na blogu v menu nebo v článcích.