Prosinec 2013

Bláznivé počasí

29. prosince 2013 v 19:03 Naši zvířata a les
Kosové se s kosicemi muckají ukeříků i přesto že je prosinec i stromům rostou listy a zrají kočičky.
Vytvořeno 29. 12. 2013

Procházka před spaním

21. prosince 2013 v 11:58 Domácí léčení a Rady
Nemůžete spát? - Jděte se projít ven a třeba usnete. Tím že se nadýcháte čerstvého vzduchu se vám lépe prokrvý mozek nohy ruce a všeobecně i svaly je, umožníte lepšího uvažování a zlepšení nálady. Není natom nic špatného, když budete chodit ven každou chvilku a pročistíte si hlavu.
FOTOGRAFOÁNÍ - Sníh a Zima

15. prosince 2013 v 9:02 Diskuze a Novinky
Určitě můžete postřehnout že mě baví fotit i když na svém blogu moc fotek nemam. Ale zato videí na mém kanálu je dost. Odkaz můžete najít ve starších článcích. Teď budu i na blog přidávat nové fotografie a odkazy na Galerii. Ale teď o kanálu. Napadlo mě že bych se věnoval tomuto blogu a kanál prozatím přenechám v opatrovnictví mé kámošky, jen varuju že je s ní prča a furt zkouší něco novího, tak aby vás tam nedostala. Toď zatim vše. A zase u dalších článků.

Černý čaj a Káva - na uklidnění

13. prosince 2013 v 15:19 Domácí léčení a Rady
Ráno, odpoledne a nebo večer, je dobrý si vzít dobrý černý čaj a nebo kávu - pro zlepšení nálady a doplnění energie. Z vlastní zkušenosti vím, to skutečně funguje. Bohužel si na tom člověk udělá rychle závislost.

Padá nám sníh

4. prosince 2013 v 19:50
Padá nám sníh, pojedeme na saníh.
Skvěle bílí sníh, honosně je na zemi i na stromech. Jedné strany je počasí zachmuřené z druhé je veselé, ale jen pokud je modrá obloha. Pozor by jsme měly dávat, ale na silný vítr. Bohužel to klouže.
TAKOVÁTO PŘÍRODA LETOS UŽ NEBUDE:


Práce, hobby, zábava

2. prosince 2013 v 17:40 Domácí léčení a Rady
Domácí práce.
Je nejlepší způsop jak se zabavit, a nebýt líný. Zkuste vzít žehličku a vyžehlit si prádlo. A nebo na jaře - v létě či na podzim si na své zahradě vypěstovat zeleninu a nebo květiny. - O mých pokusech budete provázeni jako vždy pomocí fotografií a článků na mém blogu a pomocí videí, případně i návodů na mém Youtube kanálu.

Přeji hezké, noce