Srpen 2013

Co nás čeká v příštím školním Týdnu?

28. srpna 2013 v 14:18 | Admin |  Diskuze a Novinky
Už se nám zas blíží škola, ale blog v žádném případě nebude zahálet. Novými články se to tu bude hemžit, dočkáte se lepších článků plných skvělích fotek a obrázků. Výtečná témata do kterých se můžete zapojit i vy! Nebojte se.
Napište komentář a do cca týdne budete mít např.: Radu a pod. oč si napíšete zde to tu bude. Takže snad to pro dnešek stačí, a zase příště. Úžasný Rozpačitý Mlčící Šlápnul vedle Smějící se Úžasný


Jak na mrkev?

26. srpna 2013 v 13:15 Jak na Pěstování
Takže jak na mrkev? Nu teď si to zodpovíme. Pokud chceme zasadit mrkev a vypěstovat z ní pořádnou zeleninu musíme mít dobrou hlínu. Připravíme si záhon a uděláme si řádky, do každých z řádků budeme sypat semínka a nakonec semínka zasypeme, zalijeme a je hotovo!. No, ale konec to není. Jako u klasické zeleniny postupovat nebudeme, necháme ji v zemi až do druhého roku. A až poté ji můžeme vykopat a hezky si ji dát k obědu. Takže všem přeji dobrou chuť.


Říje se blíží!

22. srpna 2013 v 12:35 Naši zvířata a les
Blíží se nám říje. To znamená že zvířata, čily i daňci se nám začnou ozývat svím hlubokým hlasem.
Teď v tomto blížícím se časem podzimu, už začno vypadávat parohy a možná se někomu může poštěstit, že někde v lese najde nějaký ten paroh od jelena nebo tak... . :)
Takže baťůžky a hezky poslouchat, je to úžasné takto vidět třeba i daňky jak se Dvoří.


Při delším pozorování si ještě všimněte, jak se danci dokážou dělit na "Harémy" → Co to jé? ← Samci zvlášť, samice zvlášť.

Co dál po prázdninách?

20. srpna 2013 v 10:25 Diskuze a Novinky
Během prázdnin se nám zda můžu říct vzhlednila vyzáš blogu a vždy pod Headerem můžete vidět menší tipy nebo akce.Smějící se Nově se nám světšila aktivita blogu, tím myslím více článků s videi a pod. ÚžasnýNerozhodnýUsmívající se Nový vzhled by měl zlepšit četnost a spřehlednit články s fotkami či obrázky. Plačící A stále platí, že si můžete psát návrhy a tipy co chcete vidět na tomto blogu.


Kočičky se nadají ošidit ♦

17. srpna 2013 v 17:27 Naši zvířata a les
Nejen lidi, ale i kočky se umí rozdělit o jídlo. Tím příkladem mohou být mé čičiny, které dostaly kuřátko a každá si k sobě přitáhla jednu část a spulujedly každý v jiném koutku. To je tak. Ano čím dál více jsou i kočky chytřejší a mazanější.
Tak se mnějte všem přeji hezké prázdniny, a na viděnou u dalších článků. MrkajícíÚžasnýSmějící se


Je možné že muj blog vidíte poprvé, ale nebojte článků bude plno a snad budou více zajímavější a do budoucna chci připravit i nějaké dobrodružné či i pohádkové fantazy příběhy tak se máte na co těšit a zatim se můžete zapojovat do spolu-tvorby ,,našeho blogu,, pomocí komentářů Smějící se

Už je to tady!!

6. srpna 2013 v 21:01
Tak je to tady. Začaly nám silné bouřky a větry. Hasiči,... jsou v pohotovosti a lidem lítá prádlo ve vzduchu,.. Neřád jeden větrnej!! Ale dá se říct, že si odpočineme o krutých veder.Malí pracanti!!

5. srpna 2013 v 21:40 Naši zvířata a les
Chvíle času a klidu, stačí na pozorování těch malých a úžasných mravenečků.